Obchodní zastoupení
produktů AGIP

obráběcí a řezné kapaliny


Agip Aquamet 210 FF
Je emulgovatelná řezná kapalina s vynikajícími technickými charakteristikami. Tento produkt neobsahuje formaldehyd, chlór, boron ani aminy. Tento produkt má vysoký obsah oleje a značnou mazivost.Vlastnosti a výkonnost- mléčná emulze- vysoce..

» Více informací

Agip Aquamet 210 FG
Je polosyntetická chladící kapalina prostá chlóru a bóru. Nejlepší výkonnost při použití pro středně náročné obrábění u jednotlivých strojů i centrálních zařízení pro železné kovy, legované i nerezavějící oceli. Je..

» Více informací

Agip Aquamet 250 GI
Je polosyntetická řezná kapalina, vhodná pro operace řezání ocelí a železných materiálů a pro formování trubek.Vlastnosti a výkonnostAgip Aquamet 250 GI nejdřív vytváří mikroemulze, které mají časem tendenci nabýt mléčného..

» Více informací

Agip Aquamet 260 EP
Je polosyntetická chladící kapalina pro řezné a brusné oleje.Vlastnosti a výkon- emulze, získané z tohoto produktu, jsou výrazně odolné vůči napadení bakteriemi- nejsou tu žádné problémy pěnění s měkkou vodou..

» Více informací

Agip Aquamet 500 FG
Polosyntetická řezná kapalina s vynikajícími technickými charakteristikami. Optimální je její výkon u středně náročných operací v jednotlivých strojích, obráběcích centrech a centrálních systémech.Vlastnosti a výkonnost- transparentní emulze- vysoká odolnost vůči..

» Více informací

Agip Aquamet 700 EP
Je víceúčelová biostabilní emulgovatelná řezná kapalina s vynikajícími technickými charakteristikami. Produkt neobsahuje baktericidy, aminy, bór ani chlór. Má vysoký obsah oleje a vynikající mazací a EP vlastnosti.Vlastnosti a výkonnost- transparentní..

» Více informací

Agip Aquamet 700 Extreme
Je víceúčelová, biostabilní emulgovatelná řezná kapalina s vynikajícími technickými charakteristikami. Produkt neobsahuje formaldehydové biocidy, aminy, chlór ani bór. Má vysoký obsah oleje a vynikající mazací a EP vlastnosti.Vlastnosti a výkonnost-..

» Více informací

Agip Aquamet 700 HP
Je emulgovatelná řezná kapalina se zvýšeným obsahem vysoce rafinovaných olejů a vynikajícími technickými charakteristikami. Vlastnosti a výkonnost- mléčná emulze- vynikající řezné, chladicí a mazací vlastnosti- vysoká odolnost vůči bakteriím- nízká..

» Více informací

Agip Aquamet AHS BF
Je s vodou mísitelná kapalina neobsahující chlór, s nízkým obsahem minerálních olejů.Vlastnosti- málo pěnivá chladicí emulze s vybranými přísadami- vysoce účinná ochrana proti korozi- dlouhá doba použití díky trvalému pufrování,..

» Více informací

Agip Aquamet AL
Je s vodou mísitelná, minerální oleje obsahující chladící kapalina bez obsahu chlóru a zinku. Univerzálně používatelná, zvláště vyvinutá pro obrábění hliníku.Vlastnosti- velmi málo pěnivá emulze chladící kapaliny, proto vhodná i..

» Více informací
 
©
webdesign studio taox