Obchodní zastoupení
produktů AGIP

obráběcí a řezné kapaliny


Agip Aquamel GG
Je s vodou mísitelná, minerální olej obsahující kapalina neobsahující aminy a bór, s účinnámi EP-přísadami.Vlastnosti- dobré chladící a mazací schopnosti- vysoká stabilita- dlouhá trvanlivost emulze- snížené ztráty díky jemně disperzní..

» Více informací

Agip Aquamet LAK E
Je s vodou mísitelná, minerální oleje neobsahující chladící kapalina, vysoce výkonná a univerzálně používatelná.Vlastnosti- velmi málo pěnivá chladící emulze- velmi dobré máčecí a oplachovací vlastnosti, vysoká ochrana proti korozi- vysoce..

» Více informací

Agip Aquamet LAK M
Je s vodou mísitelná, minerální oleje obsahující univerzálně použitelná chladící kapalina, neobsahující chlór.Vlastnosti- velmi málo pěnivá emulze chladící kapaliny- velmi dobré máčecí a oplachovací vlastnosti- vysoce účinná ochrana proti korozi-..

» Více informací

Agip Aquamet LCZ
Je s vodou nemítilená, minerální oleje obsahující chladící kapalina bez obsahu bóru, univerzálně použitelná.Vlastnosti- velmi málo pěnivá emulze- velmi dobré smáčecí a oplachovací vlastnosti- vysoká ochrana proti korozi- dlouhá životnost-..

» Více informací

Agip Aquamet MY BF
Je s vodou mísitelná, minerální oleje obsahující chladící kapalina neobsahující těžké kovy.Vlastnosti- dobré chladící a mazací vlastnosti- vysoká stabilita- velmi málo pěnivá- dlouhá životnost emulze- jemně disperzní emulzePoužitíJe použitelná univerzálně..

» Více informací

Agip Aquamet MY BU
Je s vodou mísitelná, minerální oleje obsahující chladící kapalina neobsahující těžké kovy.Vlastnosti- dobré chladící a mazací vlastnosti- vysoká stabilita- velmi málo pěnivá- dlouhá životnost emulze- jemně disperzní emulzePoužitíJe univerzálně použitelná..

» Více informací

Agip Aquamet OSL
Je s vodou rozpustná chladící kapalina, neobsahující minerální oleje, chlór a zinek, pro vytvoření čirého roztoku k univerzálnímu použití.Vlastnosti- dobré chladicí vlastnosti- dobrá pozorovatelnost procesu broušení- velmi dobrý smáčecí a..

» Více informací

Agip Aquamet S 600 BS
Je syntetická ve vodě rozpustná kapalina, doporučená k příprave roztoků pro řezné a brusné operace. Neobsahuje dusitany, bór, sekundární aminy, fenoly a biocidy.VlastnostiRoztoky získané z Agip Aquamet S 600 BS..

» Více informací

Agip Aquamet SBF
Agip Aquamet SBF je ve vodě rozpustná, málo pěnicí, minerální oleje, těžké kovy a kyselinu boritou neobsahující EP chladicí kapalina. Vysoká brusná kvalita díky plně syntetickým aniontovým a beziontovým mazacím..

» Více informací

Agip Aquamet SBH
Je ve vodě rozpustná, minerální oleje, chlór a zinek neobsahující chladící kapalina, určená k výrobě čirého, transparentního roztoku chladící kapaliny.Vlastnosti- dobré chladící vlastnosti- dobrá sledovatelnost v průběhu broušení- velmi dobrý..

» Více informací
 
©
webdesign studio taox