Obchodní zastoupení
produktů AGIP

obráběcí a řezné kapaliny


Agip Aquamet SGM
Je ve vodě rozpustná, minerální olej, chlór a zinek neobsahující chladící kapalina vytvářející čirý, transparentní chladící roztok.Vlastnosti- dobré chladící vlastnosti- dobrá pozorovatelnost průběhu broušení- velmi dobré smáčecí a oplachovací schopnosti-..

» Více informací

Agip Aquamet SHM-A
Je s vodou mísitelná chladící kapalina neobsahující minerální olej, chlór a zinek, k výrobě čirých transparentních chladících roztoků speciálně pro broušení tvrdokovů.Vlastnosti- dobré chladící schopnosti- velmi dobrý máčecí a oplachovací..

» Více informací

Agip Aquamet TOP EP OM
Je s vodou nemísitelná, minerální olej obsahující, chlór neobsahující vysoce výkonná chladící kapalina pro univerzální použití.Vlastnosti- málo pěnivá emulze chladící kapaliny s vybranými EP-přísadami- velmi dobrá smáčecí a oplachovací schopnost-..

» Více informací

Agip Aster L
Je s vodou nemísitelný, bezchlórový olej pro obrábění kovů, s potlačenou tvorbou olejové mlhy, na bázi minerálního oleje.Vlastnosti- dobrá oplachovací schopnost- žádné zabarvení případně tvoření skvrn na strojích a obrobcích-..

» Více informací

Agip Aster MM/E
Je s vodou nemísitelný, bezchlórový olej pro obrábění kovů, s potlačenou tvorbou olejové mlhy, na bázi minerálního oleje.Vlastnosti- žádné zabarvení, případně tvoření skvrn na strojích a obrobcích- s velmi dobrou..

» Více informací

Agip Aster MP
Je vodou nemísitelný, bezchlórový olej pro obrábění kovů, s potlačenou tvorbou olejové mlhy, na bázi minerálního oleje.Vlastnosti- žádné zabarvení, případně tvoření skvrn na strojích a obrobcích- s velmi dobrou odolností..

» Více informací

Agip Aster S
Je s vodou nemísitelný, bezchlórový, vysokovýkonný obráběcí olej, téměř bez olejové mlhy, na bázi minerálníjo oleje.Vlastnosti- dobrá oplachovací schopnost- s aktivními EP aditivy- velmi dobrá odolnost vůči stárnutí- výkonný, vysoce..

» Více informací

Agip Aster TA/E
Je s vodou nemísitelný, bezchlórový, vysokovýkonný obráběcí olej téměř bez olejové mlhy, na bázi minerálního oleje.Vlastnosti- žádné zbarvení případně vytváření skvrn na strojích a obrobcích- dobrá ochrana proti korozi- velmi..

» Více informací

Agip Coro DWO 15 L
Je antikorozní prostředek, jehož základem je směs isoparafinických uhlovodíků s nepatrným zápachem. Nabízí vysokou antikorozní ochranu a dobře odpuzuje vodu.Vlastnosti- vytváří olejový ochranný film s velmi dobrou antikorozní ochranou- je..

» Více informací

Agip Coro DWO 20 L
Je prostředek na ochranu proti korozi na bázi bezaromátového technického benzínu. Poskytuje vysokou ochranu proti korozi a dobrou schopnost vytěsňovat vodu.Vlastnosti- technický benzín bez obsahu aromátů- vytváří olejovitý ochranný film..

» Více informací
 
©
webdesign studio taox