Obchodní zastoupení
produktů AGIP

obráběcí a řezné kapaliny


Agip FSM
Agip FSM je chlór neobsahující čistý řezný olej se značnými mazacími schopnostmi, určený pro broušení.Vlastnosti- mají extrémně stabilní charakteristiky, netvoří snadno mlhy, ani nezpůsobují kouř, nepříjemné zápachy či pěny- tyto..

» Více informací

Agip Inhibitor CC
Agip Inhibitor CC je ve vodě rozpustný produkt pro zlepšení snášenlivosti vodou mísitelných minerální olej obsahujících a minerální olej neobsahujících chladících kapalin ke kovům.Vlastnosti- zlepšení snášenlivosti vodou mísitelných chladících kapalin..

» Více informací

Agip Inhibitor Plus
Agip Inhibitor Plus je produkt pro zvýšení pH s vodou mísitelných chladících kapalin.Vlastnosti- optimální směs z primárních alkanolaminů- inhibující účinek pokud se týká vzniku stabilních nitrosaminů- zvýšení pufrovací kapacity s..

» Více informací

Agil MetalClean A 310
Agil MetalClean A 310 je vodou nemísitelný čistící prostředek určený pro nejrůznější materiály.Znaky jakosti- na bázi alifatických a naftalických uhlovodíků- rychlé odpařování, odpařuje se beze zbytku- snáší se se všemi..

» Více informací

Agip MetalCut 10 TB
Agip MetalCut 10 TB je s vodou nemísitelná, bezchlórový, nízkoviskozní aditivovaný vysoce výkonný obráběcí olej na bázi minerálního oleje, s produktu specifickými aditivy.Vlastnosti- dobrá oplachovací schopnost- se syntetickými tukovinami a..

» Více informací

Agip MetalCut 10 ZF-S
Agip MetalCut 10 ZF-S je s vodou nemísitelný, bezchlórový, nízkoviskozní, aditivovaný vysoce výkonný obráběcí olej na bázi minerálního oleje, se specifickými účinnými látkami.Vlastnosti- dobrá oplachovací schopnost- se syntetickými tukovinami a..

» Více informací

Agip MetalCut 20 TAE
Agip MetalCut 20 TAE je s vodou nemísitelný aditivovaný kovoobráběcí olej neobsahující chlor a zinek vyrobený na bázi nízkoaromatických minerálních olejů s účinnými látkami, specifickými pro tento produkt.Vlastnosti- dobrá vynášecí..

» Více informací

Agip MetalCut 32 UNI PLUS
Agip MetalCut 32 UNI PLUS je s vodou mísitelný, bezchlórový, kovoobráběcí olej na bázi minerálního oleje, s vysokou tvorbou olejové mlhy.Vlastnosti- dobrá oplachovací schopnost- nezpůsobuje žádné zbarvení případně skvrnu na..

» Více informací

Agip MetalCut EP 1510 A
Agip MetalCut EP 1510 A je s vodou nemísitelný, bezchlórový, aditivovaný, vysoce výkonný olej na bázi hydrokrakového oleje, s produktu specifickými aditivy.Vlastnosti- dobrá oplachovací schopnost- se syntetickými tukovinami a produktu..

» Více informací

Agip MetalGrind S 10 CBN
Agip MetalGrind S 10 CBN je s vodou nemísitelný, nískoviskozní brusný olej na bázi minerálního oleje, se zníženými sklony k tvorbě olejové mlhy.Vlastnosti- základní oleje na bázi minerálního oleje, dobrá..

» Více informací
 
©
webdesign studio taox