Obchodní zastoupení
produktů AGIP

obráběcí a řezné kapaliny


Agip MetalStanz ST 80 HEP
Agip MetalStanz ST 80 HEP je vysoce aditivované, s vodou nemísitelné mazivo pro tváření, s polárními aditivy.Vlastnosti- velice vydatný olej na minerální bázi pro tváření- není mísitelný s vodou, neobsahuje..

» Více informací

Agip Rustia 8 l
Agip Rustia 8 l je kapalina na ochranu proti korozi, tvořící olejovitý ochranný film, speciálně vyvinutá na ochranu plechů z ocelí s nízkým obsahem uhlíku, používaných na výrobu automobilů a..

» Více informací

Agip Simblum
Kalicí oleje AGIP SIMBLUM jsou formulovány na parafínové bázi, smísené tak, aby vyhovovaly všem praktickým požadavkům na použití. Různé charakteristiky stran tečení a odlišné balíčky aditiv rozličných stupňů umožňují odůvodněný..

» Více informací

Agip SP LAM 1000
Agip SP LAM 1000 je emulgovatelná kapalina pro válcování ocelí za studena v tandemových válcovnách.Vlastnosti- její mazací a chladicí síla umožňuje značné snížení tloušťky, které je zapotřebí při vysokých rychlostech..

» Více informací

Agip Ulex 100
Agip Ulex 100 je s vodou mísitelná, minerální olej obsahující, chlór neobsahující chladící kapalina pro univerzální použití.Vlastnosti- dobrá stabilita a dobrá ochrana proti korozi- velmi dobrý řezný výkon- neobsahuje silikonové..

» Více informací

Agip Ulex MB 200
AGIP ULEX MB 200 Nuova Formula je biostatická polosyntetická chladicí kapalina, neobsahující bór, chlór, nitrity a nitráty, doporučená pro řezání a broušení kovů při zajištění prodloužených časů použití bez problémů..

» Více informací

Bodecid System Cleaner
Bodecid System Cleaner je málo pěnivé čistidlo na bázi dukíkaté účinné složky bez R-43. Produkt disponuje zásadní schopností dispergovat nečistoty, stejně jako dobrou mikrobicidní účinnost proti bakteriím, plísním a kvasinkám.Vlastnosti-..

» Více informací
 
©
webdesign studio taox