Obchodní zastoupení
produktů AGIP

oleje pro motocykly


eni i-Ride PG 10W-40
eni i-Ride PG 10W-40 je olej se syntetickým základem, formulovaný pro motocykly se 4-taktními motory. Vhodný pro motory chlazené vodou i vzduchem, snáší náročný provoz motoru. Vzhledem k tomu, že..

» Více informací

eni i-Ride moto 2t
eni i-Ride moto 2t je syntetické mazivo s nízkou dýmavostí pro vysoce výkonné dvoutaktní motocykly, používané i za sportovních podmínek. Je formulováno s nejlepšími syntetickými základovými oleji a specifickým balíčkem..

» Více informací

eni i-Ride PG 2t
eni i-Ride PG 2t je syntetické mazivo s nízkou dýmavostí pro vysoce výkonné dvoutaktní motory motocyklů pro použití za podmínek silničního a sportovního provozu. Je formulováno s nejlepšími syntetickými základovými..

» Více informací

eni i-Ride scooter 2t top
eni i-Ride scooter 2t top je syntetické mazivo s nízkou dýmavostí pro vysoce výkonné dvoutaktní motory motocyklů, pro použití za podmínek silničního a sportovního provozu. Je formulováno s nejlepšími syntetickými..

» Více informací

eni i-Ride scooter 2t
eni i-Ride scooter 2t je mazivo, formulované se syntetickým základovým olejem, produkující velmi nízké úrovně emisí a jmenovitě uvedené pro poslední generaci dvoutaktních motorů.eni i-Ride scooter 2t, ač je formulován..

» Více informací

eni i-Ride scooter 10W-40
eni i-Ride scooter 10W-40 je olej se syntetickým základem, formulovaný pro skútry se 4-taktními motory. Vhodný pro motory chlazené vodou i vzduchem, snáší náročný provoz motoru. Vzhledem k tomu, že..

» Více informací

eni i-Ride scooter 15W-50
eni i-Ride scooter 15W-50 je olej se syntetickým základem, formulovaný pro skútry se 4-taktními motory. Vhodný pro motory chlazené vodou i vzduchem, snáší náročný provoz motoru. Vzhledem k tomu, že..

» Více informací

2-taktní motory - Agip RACING 2T
AGIP RACING 2T je plně syntetický, vysoce výkonný motorový olej vyrobený na syntetickém základě a ricinovém oleji. Vhodný pro použití ve vzduchem nebo vodou chlazených 2-taktních motorech závodních motocyklů, motokár..

» Více informací

Agip MIX 2T
AGIP MIX 2T je moderní mazivo k mísení i samostatnému použití, určené k mazání dvoutaktních motorů skútrů, motocyklů, a malých zemědělských motorů chlazených vzduchem nebo vodou. Produkt je vhodný k..

» Více informací

Převodový olej - Agip GEAR ATF
SAE 5W-20AGIP GEAR ATF je převodový olej pro převodovkové skříně pracující v náročných podmínkách, pro které výrobci předepisují převodové oleje splňující specifikaci GL-4...

» Více informací
 
©
webdesign studio taox