Obchodní zastoupení
produktů AGIP

oleje pro motocykly


Provozní kapaliny - Agip Antifreeze COOL
AGIP COOL je speciální biologicky odbouratelný prostředek s jednoduchým použitím pro přímou aplikaci, tj. bez rozpouštění ve vodě, jako chladící kapalina do chladících systémů všech typů motocyklů. Neobsahuje dusitany, aminy..

» Více informací

Provozní kapaliny - Agip FILTER CLEAN
AGIP FILTER CLEAN je speciální přípravek určený k odmaštění a čištění vůči materiálům, ze kterých je vzduchový filtr vyroben. Filtr lze vypláchnout vodou.Uvedená cena je s DPH za 1 litr...

» Více informací

Provozní kapaliny - Agip FORMULA FILTER OIL
AGIP FORMULA FILTER OIL je speciální přípravek určený pro údržbu textilních vzduchových filtrů. Polymery, které tento přípravek obsahuje, umožňují odstranění usazených prachových částic. Přípravek je rozpustný v roztoku, a proto..

» Více informací

Kosmetika - Agip VISO CLEAN
AGIP VISO CLEAN je detergentní prostředek pro čičtění okenních skel a hledí. Čistí okenní skla, zrcátka, hledí a obnovuje jejich lesk. Pomocí přípravku ošetřený povrch zůstává dokonale čistý a nezpůsobuje..

» Více informací

Kosmetika - Agip PLASTIC CLEAN
AGIP PLASTIC CLEAN je univerzální detergentní přípravek určený k čištění plastových částí motocyklu. Důkladně čistí nejen plastové části, ale také části vyrobené z umělé kůže.AGIP PLASTIC CLEAN je univerzální detergentní..

» Více informací

Kosmetika - Agip POLISH
AGIP POLISH je ochranný čistící prostředek, který obnovuje čistotu karoserie motocyklu a chrání karoserii před působením atmosférických látek. Zajišťuje čistotu, lesk a ochranu. Vhodný také na chromované povrchy.Uvedená cena je..

» Více informací

Kosmetika - Agip TYRE REPAIR
AGIP TYRE REPAIR je přípravek určený k nouzové oprave a nahuštění pneumatik. Pomocí tohoto přípravku je možné okamžitě opravit a nahustit proraženou bezdušovou pneumatiku. Není vhodný k opravám velkých trhlin..

» Více informací

Kosmetika - Agip PLASTIC NEW
AGIP PLASTIC NEW je ochranný prostředek pro údržbu všech plastových částí motocyklu, které pokrývá ochrannou vrstvou. Obnovuje přirozený vzhled plastových částí a udržuje je čisté a lesklé...

» Více informací

Kosmetika - Agip Shampoo no water
AGIP Shampoo No-Water je samoschnoucí šampon, zajištuje šetrné mytí všech druhů a barev laku. Šampon AGIP Shampoo No-Water má vynikající pěnivost a nezanechává šmouhy.Uvedená cena je s DPH za 500..

» Více informací

Kosmetika - Gonfia e ripara auto - plnič defektů
Sada na opravu defektu kola. Stačí pouze podle návodu aplikovat připravek ve spreji, chvilku počkat a pneumatiku lze používat i nadále.  ..

» Více informací
 
©
webdesign studio taox