Obchodní zastoupení
produktů AGIP

oleje pro nákladní automobily


Autol Valve Turbo FE
Motorový olej pro hladký chod, s SHPD kvalitou, vhodný pro veškeré vysoce namáhané naftové a benzínové motory s turbodmychadlem i bez něj.VlastnostiAutol VALVE TURBO FE je speciálně navržený SHPD motorový..

» Více informací

Agip Supertractor Universal
Víceúčelový olej vhodný pro mazání všech motorů, jednotek a okruhů používaných v zemědělském strojním parku. Sestává z pečlivě vybraných základových olejů a zvláštních, podle své účinnosti vybraných aditiv. Tento speciální..

» Více informací

Autol Agrotech
Moderní vynikající traktorový olej s vylepšenými vlastnostmi za studena pro všechny zemědělské stroje.VlastnostiPoužitím speciálního základového oleje v oleji Autol AGROTECH je dosaženo vysokého přirozeného viskozitního indexu jako předpokladu pro optimální..

» Více informací

Agip Rotra JD/F
Agip ROTRA JD/F je víceúčelové mazivo, které je svými speciálními vlastnostmi a aditivy výborně přizpůsobeno požadavkům moderních traktorů.VlastnostiAgip ROTRA JD/F je výborný pro převodovky, osové náhony a diferenciály, olejové spojky,..

» Více informací

Agip Multitech 2000
Speciální, univerzálně použitelné vysoce výkonné lehkoběžné mazivo pro moderní zemědělské a stavební stroje s nebo bez mokrých brzd stejně jako pro nákladní automobily.VlastnostiPoužití syntetických základových olejů propůjčuje Agip MULTITECH 2000..

» Více informací

Agip Diesel Sigma S
SAE 10W-20SAE 30,40,50 Agip DIESEL SIGMA S je jednorozsahový olej vyrobený na základě vysoce hodnotných vůči stárnutí stabilních základových olejů, které mají vysoký přirozený viskozitní index.Použitá aditiva zajišťují čisté písty a..

» Více informací

Agip Gas Engine Oil LA
Širokorozsahový motorový olej nejvyšší výkonnostní úrovně pro spolehlivé mazání užitkových vozů a autobusů s pohonem na plyn.VlastnostiAgip Gas Engine Oil LA má vynikající chování viskozity vůči teplotě. Optimálního mazání dosahuje..

» Více informací

Agip Diesel Gamma
AGIP DIESEL GAMMA je série jednorozsahových motorových maziv, určených k mazání vznětových motorů s přirozeným sáním. Je také vhodná pro případy, kdy je požadováno použití jediného typu motorového oleje pro..

» Více informací
1 2   
 
©
webdesign studio taox