Obchodní zastoupení
produktů AGIP

oleje pro nákladní automobily

Autol Valve Ultra FE

     

Vysoce výkonný lehkoběžný motorový olej v UHPD-kvalitě, speciálně pro moderní náročné dieslové motory nákladních vozů, autobusů a pracovních strojů.

Vlastnosti
Autol VALVE ULTRA FE splňuje nejvyšší výkonnostní třídu pro dieslové motory, které jsou také označovány jako UHPD (Ultra-High-Performance-Diesel) . Speciálním sladěním přísad se základovým olejem se poskytuje výborná ochrana proti opotřebení i při plném výkon motoru po celou dobu. Vlastnosti lehkého běhu působí ve srovnání s jinými vícerozsahovými dieslovými oleji podstatnou úsporu paliva. Prostřednictvím
vhodné studené viskozity je redukováno opotřebení při studeném startu a motor je zaolejován nejrychleji. Vysoká koncentrace účinných látek působí výborné zachování čistoty a životnosti motorů, bezporuchový chod poháněcího ústrojí. Speciálně drážky válce jsou chráněny proti tvorbě zrcadlových ploch(Bore polishing).

Použití
Autol VALVE ULTRA FE je doporučen případně uvolněn věhlasnými výrobci motorových vozidel a motorů pro nejdelší intervaly výměny oleje (do 120.000 km podle výrobce a podmínek použití). Samozřejmě může být tento olej používán ve všech dalších užitkových vozech a osobních vozech podle předpisů výrobce (nezávisle od výkonu ) :
Při volbě produktu a stanovení termínu výměny oleje je nutné sledovat předpisy výrobce.

Specifikace
-SAE 10W-40
-MAN M 3277 CRT
-ACEA E4/E5
-MB 228.5 a 229.1
-API CF
-MTU Typ 3
-UHPD
-SCANIA LDF (plánováno)
-VOLVO VDS-2
 
©
webdesign studio taox