Obchodní zastoupení
produktů AGIP

oleje pro osobní automobily


eni i-Sint tech 0w-30
Plně syntetický motorový olej se sníženou HTHS pro vozy od skupiny VW s dlouhodobou životností pro flexibilní intervaly výměny oleje, vyžadující mazivo, vyhovující servisním specifikacím Volkswagen 503 00 +506 00..

» Více informací

eni i-Sint tech F 5W-30
Eni i-Sint tech F 5W-30 je moderní pohonné hmoty šetřící motorový olej pro osobní vozy, formulovaný ze syntetických základových olejů a aditiv nejnovější technologie. Byl speciálně vyvinut tak, aby překračoval..

» Více informací

eni i-Sint tech G 5W-30
Eni i-Sint tech G 5W-30 je vysoce výkonný syntetický motorový olej, určený pro použití u vozů General Motors (GM), u nichž se vyžaduje produkt pro prodloužené (LL - Long Life)..

» Více informací

eni i-Sint tech M 5W-30
Eni i-Sint tech M 5W-30 je vysoce výkonné vícerozsahové mazivo nejnovější technologie formulované ze syntetických základových olejů.Hlavní charakteristiky eni i-Sint tech M 5W-30 jsou :- Vysoká kompatibilita se systémy následného..

» Více informací

eni i-Sint tech R 5W-30
Eni i-Sint tech R 5W-30 je ?High-tech? syntetický motorový olej v mid SAPS kvalitě pro moderní zážehové a vznětové motory osobních vozů, pro něž se předepisuje mazivo, vyhovující ACEA C4..

» Více informací

eni i-Sint FE 5W-30
Eni i-Sint FE 5W-30 je špičkový syntetický speciální vysoce výkonný motorový olej pro vozy nejnovější generace. Tento produkt zabraňuje vzniku usazenin ve filtrech pevných částic pro vznětové motory; navíc nabízí..

» Více informací

eni i-Sint MS 5W-30
Eni i-Sint MS 5W-30 je kvalitní špičkové syntetické "Mid SAPS" (MS) mazivo, speciálně formulované k mazání zážehových a vznětových motorů vozů, vyžadujících maziva s nejnovější technologií. Tato maziva musejí vyhovovat..

» Více informací

eni i-Sint MS 5W-40
Eni i-Sint MS 5W-40 je kvalitní syntetické "mid SAPS" (MS) mazivo, speciálně formulované k mazání zážehových nebo vznětových motorů vozů, vyžadujících maziva s nejnovější technologií. Tato maziva musejí vyhovovat novým..

» Více informací

eni i-Sint 5W-30
Eni i-Sint 5W-30 je špičkový "High-Tech" syntetický motorový olej v mid SAPS kvalitě pro zážehové a vznětové motory moderních osobních vozů s a bez DPF (filtru pevných částic) i pro..

» Více informací

eni i-Sint 5W-40
Eni i-Sint 5W-40 je vysoce výkonné syntetické mazivo, speciálně formulované tak, aby vyhovělo požadavkům zážehových a vznětových motorů osobních automobilů.Charakteristika..

» Více informací
1 2   
 
©
webdesign studio taox