Obchodní zastoupení
produktů AGIP

oleje pro osobní automobily


eni i-Sint 10W-40
Eni i-Sint 10W-40 je motorové mazivo se syntetickým základovým olejem, navržené k mazání vozů nejnovějších modelů, které jsou provozovány i za nejnáročnějších podmínek.Charakteristika..

» Více informací

eni i-Base 15W-40
Eni i-Base 15W-40 je univerzální olej formulovaný z minerálních olejů špičkové kvality, vhodný pro zážehové a vznětové motory automobilů, pracující za nejnáročnějších podmínek, zahrnujících například jízdu po dálnici za vysokých..

» Více informací

eni i-Sint professional 5W-40
Eni i-Sint professional 5W-40 je syntetický motorový olej s vysokým výkonem, navržený k mazání vozů nejnovějších modelů, poháněných buď zážehovým nebo vznětovým motorem a používaných i za nejnáročnějších podmínek.Charakteristika..

» Více informací

eni i-Sint professional 10W-40
Eni i-Sint professional 10W-40 je motorový olej, navržený k mazání vozů nejnovějších modelů se schopností úspor pohonných hmot, i když jsou provozovány za náročných podmínek.Charakteristika..

cena: 98,00 Kč
» Více informací

eni i-Base professional 15W-40
Eni i-Base professional 15W-40 je automobilový motorový olej pro zážehové a vznětové motory starší generace. Vícerozsahový stupeň SAE jej činí vhodným pro celoroční použití za všech klimatických podmínek.Charakteristika..

» Více informací

Agip Formula Prestige 5W-40
Jedná se o kvalitní syntetické mazivo, speciálně formulované k mazání zážehových či vznětových motorů vozů, které vyžadují mazivo nejnovější technologie. Tato maziva mají vyhovovat novým výkonnostním specifikacím příslušných výrobců vozidel..

» Více informací

Agip TECSINT SX
SAE 0W-40Plně syntetický High-Tech motorový olej s vlastnostmi lehkého chodu Agip technologie s průkaznou úsporou paliva v nejmodernějších osobních automobilech se zážehovými a vznětovými motory (rovněž turbo a s přímým..

» Více informací

Agip SINT 2000
SAE 10W-40Syntetický vysoce výkonný motorový olej s vynikajícími vlastnostmi lehkého chodu, pro celoroční mazání všech motorů osobních automobilů, benzínových i dieslových s a bez turbodmychadla. Vysoce hodnotné syntetické oleje na..

» Více informací

AGIP FORMULA FUTURE 5W/30
FORMULA FUTURE high-tech motorový olej s mid-SAPS kvalitou pro moderní vznětové a zážehové motory s a bez DPF i při prodloužených intervalech výměny oleje.Splňuje požadavky pro vozy se systémem následného..

» Více informací
1 2   
 
©
webdesign studio taox