Obchodní zastoupení
produktů AGIP

převodové oleje


Agip ATF II E
Plně syntetická maziva s vynikající mazací účinností a výkonem, jejichž složení bylo formulováno přesně podle technických podkladů firem General Motors a Ford Mercon. Mazivo Agip ATF II E je vhodné..

» Více informací

Agip ATF 33 F/G
Olej přenášející sílu pro vysoce zatížené převodovky a posilovače řízení motorových vozidel podle specifikace firmy Ford.VlastnostiAgip ATF 33F/G má typické třecí vlastnosti ATF-olejů této specifikace firmy Ford. Specifické účinné látky..

» Více informací

Agip Dexron III
Olej na přenos síly pro vysoce zatížené automatické převodovky a posilovače řízení motorových vozidel, stejně jako pro oblast převodovek a hydrauliky, pokud jsou doporučeny Automatic Transmission Fluids (ATF).VlastnostiAgip DEXRON III..

» Více informací

Agip HLX
Plně syntetický hypoidní převodový olej pro vysoce náročné rozvodovky v osobních automobilech a v užitkových automobilech, speciálně pro zadní nápravy BMW.Vlastnosti- Agip HLX má díky svému vybranému syntetickému základnímu oleji..

» Více informací

Agip LHM Super
Speciální zeleně zbarvená hydraulická kapalina na bázi minerálních olejů pro centrální hydraulické systémy a brzdné systémy osobních vozů.VlastnostiAgip LHM-Super se vyrábí z minerálních základových olejů a disponuje velmi vysokým viskozitním..

» Více informací

Agip Rotra ATF
AGIP Rotra ATF je speciální olej k přenosu síly pro automatické převodovky, manuální převodovky a hydraulické servo řízení podle předpisu výrobce.Vlastnosti- Agip Rotra ATF je vyroben z vhodně vybraných základových..

» Více informací

Agip Rotra CT
Speciální mazací látka pro převodovky a náhony strojů Caterpillar.Vlastnosti- Agip ROTRA CT je vyváženě aditivovaná tak, aby se dosáhlo zvláště maximální životnosti třecích ploch v řadících převodech a odstranily šumy..

» Více informací
1 2 3   
 
©
webdesign studio taox