Obchodní zastoupení
produktů AGIP

převodové oleje

Agip Gear Oil MP

     

AGIP GEAR OIL MP je EP (Extreme Pressure) převodový olej, doporučený pro hypoidní převody, pracující za náročných podmínek a obecně pro značně zatížené, zvláště ty, které jsou vystaveny dynamickému zatížení.
Lze jej také používat u konvenčních skříní převodovek a řízení u osobních a nákladních automobilů a pro převodovky, rozvodovky a vývodové hřídele zemědělských strojů a strojů pro zemní práce.
Lze jej proto užívat k mazání všech převodů, ať jsou vyrobeny z čehokoliv, pro něž výrobce doporučuje EP mazivo.

Vlastnosti a výkonnost
- Vynikající EP aditiva zajišťují kontinuální mazací film i u převodů, vystavených nejnáročnějším podmínkám, čítajícím dynamické a šokové zatížení a velmi značné nebo střídavé rychlosti mezi ozubími.
- Vynikající vlastnosti zabraňující opotřebení a olejovitost značně snižují opotřebení ozubí a ložisek.
- Obzvláště dobrá oxidační stabilita zabraňuje deteriorizaci i v kontaktu se součástkami, pracujícími za vysokých teplot. Tím je zabráněno jakékoliv tendenci k nárůstu viskozity nebo tvorbě kalů. AGIP GEAR OIL MP může být proto používán pro dlouhé doby použití oleje specifikované výrobci vozů.
- AGIP GEAR OIL MP je nekorozivní vůči oceli, mědi a dalším kovům a slitinám a tím pomáhá udržovat mazané součástky v prvotřídním stavu.
- Jeho vlastnosti proti rzi efektivně zabraňují tvorbě rzi na převodech a ložiscích i za přítomnosti vlhkosti.
- Kvalita zabraňující pěnění minimalizuje vznik vzduchových bublin, které by mohly negativně ovlivnit kontinuitu mazacího filmu.

Specifikace a unolnění
AGIP GEAR OIL MP je oficiálně uvolněn nebo vyhovuje požadavkům následujících servisů a specifikací:
- API GL-5
- US Department of the Army MIL-L-2105D - Level
- ZF TE-ML 01,05,07 - Level
 
©
webdesign studio taox