Obchodní zastoupení
produktů AGIP

převodové oleje

Agip Rotra MP DB

     

Hypoidní převodový olej zvláště vhodný pro motorová vozidla a pracovní stroje od firmy Daimler Benz.

Vlastnosti
Agip ROTRA MP DB vytváří i za nejtěžších provozních podmínek - za vysokého dynamického nebo proměnlivého zatížení, stejně jako při velmi vysoké rychlosti mezi boky zubů ozubených kol - vysoce účinný mazací film. Vlastnosti snižující opotřebení a vysoká mazací schopnost značně snižují abrazi ložisek a ozubených kol
a prodlužují tak životnost převodovky.

Agip ROTRA MP DB zůstává stabilní vůči stárnutí, nekoroduje ani s mědí, ocelí, jinými kovy, ani slitinami a udržuje mazané součástky ve vynikajícím stavu. Může být proto použit pro nejdelší výrobcem zamýšlené intervaly výměny oleje, neboť nevykazuje sklony k nárůstu viskozity a je inhibován proti vzniku kalů.

Agip ROTRA MP DB zabraňuje tvorbě rzi na ložiscích a ozubených kolech ve vlhkém prostředí. Díky nepatrné tvorbě pěny není schopnost mazacího filmu přijímat tlak ovlivněna uzavřenými vzduchovými bublinami.

Použití
Agip ROTRA MP DB oleje je předepsán k mazání hypoidních ozubených převodovek Daimler-Benz za vysokého zatížení, vysokých pracovních teplot a vysokého prokluzování mezi boky zubů.
Agip ROTRA MP DB lze použít pro normální převodovky a převodovky řízení motorových vozidel Daimler-Benz a pro převodovky, koncové náhony a spojky zemědělských strojů a strojů na přesun zeminy. Tento olej je použitelný pro všechny převody, pro které výrobce doporučuje použití hypoidního převodového oleje (GL-5).

Specifikace
-API GL- 5
-MB 235 .O
-VW TL 727 (Level)
-MIL-L-2105 D
-MAN 342 Typ NZF TE-ML 05A, 07A, 16B, 16C, 16D, 17B, 19B
 
©
webdesign studio taox