Obchodní zastoupení
produktů AGIP

převodové oleje

Agip Rotra Multi THT

     

Víceúčelový mazací a sílu přenášející olej pro zemědělské traktory a zemědělské stroje se společným olejovým hospodářstvím pro převody a hydrauliku, vč. mokrých brzd.

Vlastnosti
Agip ROTRA MULTI THT je stálý proti oxidaci a zabraňuje tak nebezpečí houstnutí a stárnutí oleje. Prostřednictvím výborných vysokotlakových vlastností se dociluje i při velkém zatížení nízkého opotřebení. Přísady, které minimalizují trhavé vedení, dávají tomuto produktu vyvážené schopnosti tření pro olejové brzdy a spojky. Brzdový zápach, vibrace a předčasné opotřebení a silné zahřátí se snižují na minimum.

Dobré schopnosti antipěnivé, dobrá stabilita proti oxidaci a neutrální chování k těsněním mu propůjčují bezporuchový provoz. Také měnící se nároky oleje nevedou k žádným poruchám funkcí nebo kavitace na čerpadla nebo hydraulické řídící zařízení.

Použití
Agip ROTRA MULTI THT byl speciálně vyvinut pro použití v moderních traktorech, pro společné olejové hospodářství pro převodovky, diferenciály, olejové brzdy a/nebo spojky, koncové náhony a hydraulické systémy.

Agip ROTRA MULTI THT se používá s velkým úspěchem v různých výrobcích jmenovitých výrobců jako např. Case, Fendt, Fiat, Ford, IHC, John Deere, Massey Ferguson, Schlüter atd.

Specifikace
-API GL-4
-J.I. CASE MS-1205-1206-1207-1209
-ALLISON C-4
-CATERPILLAR TO-2
-FORD ESEN-M2C-86B
-NEW HOLLAND FNHA-2C-201.00
-FORD ESEN-M2C-134B/C/D
-Massey Ferguson M-1135/1141/1143
-ZF TE-ML 03E, 05F, 06K, 17E
 
©
webdesign studio taox