Obchodní zastoupení
produktů AGIP

převodové oleje

Agip Rotra HY DB

     

AGIP ROTRA HY DB je převodový olej pro převodovky typu EP (extrémní tlaky), vhodné pro hypoidní převodovky a obecně pro silně namáhané převody.

Vlastnosti
Přítomnost speciálních přísad EP (extrémní tlaky) zaručuje výrobku odolnost mazací vrstvy na povrchu soukolí a ložisek i při obzvláště velkém zatížení. Správné vyvážení mazacích i ochranných vlastností zajišťuje optimální funkci synchronizátorů, které zůstávají funkční i v namáhavých provozech jako je městská doprava, při níž je nutno často přeřazovat. Obzvláště dobrá odolnost vůči oxidaci zabraňuje znehodnocení oleje v místech, kde dochází k vysokým teplotám a úspěšně čelí tendenci zvyšování viskozity a vytváření úsad. Nepůsobí korozivně na ocel, čímž přispívá k zachování funkčnosti mazaných dílů. Jeho vynikající protikorozní vlastnosti chrání soukolí před rzí i za vlhka. Schopnost potlačit vytváření pěny odstraňuje negativní dopad, který by přílišné pěnění mělo na souvislost mazací vrstvy.

Použití
AGIP ROTRA HY DB je určen jako mazivo pro druh převodovek, které fungují v podmínkách, pro něž je předepsán olej typu EP (extrémní tlaky). Je vhodný i pro převodovky, koncové převody a soukolí namáhaných záběrů u zemědělských a zemních strojů.

Specifikace
-API GL-4
-DAIMLER-BENZ Betriebsstoff Blatt 235.1
-MAN 341 type N
-US Department of the Army MIL-L-2105 level
-ZF TE-ML 02A, 08, 17A
 
©
webdesign studio taox