Obchodní zastoupení
produktů AGIP

oleje pro osobní automobily

eni i-Sint 10W-40

     

Eni i-Sint 10W-40 je motorové mazivo se syntetickým základovým olejem, navržené k mazání vozů nejnovějších modelů, které jsou provozovány i za nejnáročnějších podmínek.

Charakteristika
Stupeň SAE 10W-40  
Viskozita při 100 °C mm2/s 14,1
Viskozita při 40 °C mm2/s 92
Viskozita při -25 °C mPa-s 6400
Viskozitní index   154
Bod vznícení o.k. °C 220
Bod tuhnutí °C -30
Hustota při 15 °C kg/l 0,875

Vlastnosti a výkonnost

- Syntetické komponenty pomáhají vytvářet olejový film, který těsně přilne ke kovovým povrchům i když byl motor nějakou dobu odstaven, čímž zajišťují snadný start a značné snížení opotřebení i za podmínek velmi vysokého zatížení.
- Syntetický olej má přirozeně vysoký viskozitní index, takže bylo možné snížit množství v.i. zvyšujících aditiv, která jsou při použití více předmětem deteriorace. Tento faktor také umožnil permanentní rozšíření rozsahu viskozity, takže kombinuje kvality volného toku nejlepších olejů zimních stupňů za nízkých teplot (SAE 10W) s vlastnostmi nízké spotřeby, jako u nejviskóznějších olejů (SAE 40).
- Přítomnost nízkotěkavých syntetických komponent s vysokou tepelnou stabilitou snižuje spotřebu oleje následkem odpařování.
- Dobré detergentně-dispergantní vlastnosti efektivně minimalizují tvorbu laku, fermeže, kalů a jiných usazenin v motoru. Díky tomu tento olej pomáhá zabraňovat slepení pístních kroužků a udržuje písty čisté, přičemž udržuje případné usazeniny mimo.
- Eni i-Sint 10W-40 je velmi odolný vůči deterioraci, zvláště té, způsobené oxidací, následkem prodloužené doby použití za vysokých teplot v přítomnosti vzduchu a jiných činidel.

Specifikace

Eni i-Sint 10W-40 je oficiálně uvolněn nebo vyhovuje požadavkům následujících servisů a specifikací:
- API Service SM/CF
- ACEA A3/B4
- MB 229.3
- VW 502 00+505 00

Uvedená cena je za 1 litr bez DPH.
 
©
webdesign studio taox