Obchodní zastoupení
produktů AGIP

plastická maziva


Autol Fliessfett ZSA
Speciální kapalný tuk pro centrální mazací systémy.VlastnostiAutol Fliessfett ZSA je zeleně zbarvený kapalný tuk pro centrální mazací systémy s lze jej použít i v plně automatických systémech v souladu s..

» Více informací

Agip Grease 30
Vysoce hodnotný víceúčelový tuk na bázi litného mýdla.VlastnostiAgip Grease 30 je přirozeně zabarvený univerzální tuk vláčné konzistence odolný vůči prohnětení a oxidaci s přísadami zabraňujícími opotřebení a korozi. Je odolný..

» Více informací

Agip GR SM
Speciální tuk na bázi lithiového mýdla.VlastnostiAgip GR SM je založen na vysoce hodnotném tuku na bázi litného mýdla, který slouží jako nosná složka pro pevnou přísadu MoS2. Vyznačuje se extrémní..

» Více informací

Agip GR MU/EP
Vysokotlaký mazací tuk s vynikající nosností na bázi lithiového mýdla s EP-přísadami.VlastnostiAgip GR MU/EP má na základě svého složení a aditiv vynikající schopnost snášet zatížení stejně jako vynikající pevnost filmu...

» Více informací

Agip GR MU
Agip GR MU jsou vysoce hodnotné lithiem zmýdelněné speciální tuky a speciální převodové tuky na bázi minerálních olejůVlastnostiAgip GR MU překonává díky své vysoké stabilitě vůči prohnětení a vůči tvorbě..

» Více informací

Autol M 2000 Multi-Spray
Speciální mazivo-sprej pro mnohostranné použití v průmyslu, u motorových vozidel a v oblasti hobby.VlastnostiAutol M 2000 Multi-Spray se vyznačuje schopností rozpouštět rez, mazat, téci a krátkodobě účinkující ochrany proti korozi...

» Více informací

Autol TOP 2000
Tuk s dlouhodobým účinkem se syntetickým základovým olejem pro prodloužené intervaly opětovného mazání.VlastnostiVyjímečná přilnavost a dobré vlastnosti při extrémních tlacích. V těžkých podmínkých tento tuk snižuje opotřebení. Výrobek je rovněž..

» Více informací

Autol TOP 2000 BIO
Speciální vysoce výkonný tuk do valivých ložisek na bázi biologicky odbouratelných základových olejů a osvědčeného Li-12-Hydroxystearatového mýdla.VlastnostiKombinace dobré ochrany proti korozi a vysoké přenosné tlakové síly se speciálními vázacími vlastnostmi..

» Více informací

Autol TOP 2000 Fettspray
Tukový sprej na bázi Autol TOP 2000 .VlastnostiNanášením na sprejové nádobky se tuk dodává cíleně, šetrně a bezpečně i na těžko přístupná mazací místa. Tím, že se přitom vytvářejí bublinky,..

» Více informací

Autol TOP 2000 Getriebefliessfett
Syntetický převodový tekutý tuk pro převody, které nejsou olejotěsné.VlastnostiAutol TOP 2000 Getriebefliessfett je olej s extrémně adhesivními vlastnostmi a zjevnými vlastnostmi pro xxtrémní tlaky a pro dlouhodobé mazání. Vybrané syntetické..

» Více informací
1 2   
 
©
webdesign studio taox