Obchodní zastoupení
produktů AGIP

převodové oleje


Agip Rotra SAE 80W-90
Širokorozsahový převodový olej na bázi mírně aditivovaného minerálního oleje pro vozidla a pracovní stroje.VlastnostiAgip ROTRA  oleje jsou vyrobeny ze základových olejů, které již disponují příznivými viskozitně-teplotními vlastnostmi. Speciální přísady vylepšují..

» Více informací

Agip Rotra HY
Převodový olej pro motorová vozidla a pracovní stroje.VlastnostiOleje Agip ROTRA HY jsou vyrobeny ze základových olejů, které již mají vhodné viskozitně-teplotní chování. Speciální přísady vylepšují tekutost za nízkých teplot. Díky..

» Více informací

Agip Rotra HY DB
AGIP ROTRA HY DB je převodový olej pro převodovky typu EP (extrémní tlaky), vhodné pro hypoidní převodovky a obecně pro silně namáhané převody.VlastnostiPřítomnost speciálních přísad EP (extrémní tlaky) zaručuje výrobku..

» Více informací

Agip Rotra MP DB
Hypoidní převodový olej zvláště vhodný pro motorová vozidla a pracovní stroje od firmy Daimler Benz.VlastnostiAgip ROTRA MP DB vytváří i za nejtěžších provozních podmínek - za vysokého dynamického nebo proměnlivého..

» Více informací

Agip Rotra JD/F
Agip ROTRA JD/F je víceúčelové mazivo, které je svými speciálními vlastnostmi a aditivy výborně přizpůsobeno požadavkům moderních traktorů.VlastnostiAgip ROTRA JD/F je výborný pro převodovky, osové náhony a diferenciály, olejové spojky,..

» Více informací

Agip Rotra Multi THT
Víceúčelový mazací a sílu přenášející olej pro zemědělské traktory a zemědělské stroje se společným olejovým hospodářstvím pro převody a hydrauliku, vč. mokrých brzd.VlastnostiAgip ROTRA MULTI THT je stálý proti oxidaci..

» Více informací

Agip Rotra Truckgear S
Plně syntetický, univerzálně použitelný převodový olej pro manuální převodovky, rozvodovky a diferenciály moderních užitkových vozidel, osobních vozů, zemědělských a stavebních strojů.VlastnostiAgip Rotra TRUCKGEAR S je plně syntetický převodový olej pro..

» Více informací

Agip Rotra MP
Hypoidní převodový olej pro vysoce zatížené převodovky motorových vozidel a pracovních strojů.VlastnostiOleje Agip ROTRA MP vytvářejí i za nejtěžších podmínek provozu, jako je vysoké dynamické nebo měnící se zatížení a/nebo..

» Více informací

Agip Gear Oil MP
AGIP GEAR OIL MP je EP (Extreme Pressure) převodový olej, doporučený pro hypoidní převody, pracující za náročných podmínek a obecně pro značně zatížené, zvláště ty, které jsou vystaveny dynamickému zatížení.Lze..

» Více informací

Agip Rotra HY DB Synth
Plně syntetický převodový olej s nejvyšším výkonem a s lehkoběžnými vlastnostmi, speciálně pro vozidla DaimlerChrysler.VlastnostiAgip ROTRA HY DB SYNTH je moderní lehkoběžný širokorozsahový převodový olej vyrobený na bázi plně syntetického..

» Více informací
1 2 3   
 
©
webdesign studio taox