Obchodní zastoupení
produktů AGIP

převodové oleje

Agip Rotra SAE 80W-90

     

Širokorozsahový převodový olej na bázi mírně aditivovaného minerálního oleje pro vozidla a pracovní stroje.

Vlastnosti
Agip ROTRA  oleje jsou vyrobeny ze základových olejů, které již disponují příznivými viskozitně-teplotními vlastnostmi. Speciální přísady vylepšují schopnost téci za nízkých teplot. Díky tomu získávají tyto oleje vícerozsahový charakter, který umožňuje použití za širokého teplotního rozsahu. Při nízkých teplotách působí snížené vnitřní tření kromě snížení opotřebení nepatrné ztráty na výkonu a přispívá k úsporám pohonných
hmot.
Oleje Agip ROTRA obsahují přísady proti opotřebení, které ve spojení s příznivým průběhem viskozity v oblasti vysokých teplot umožňují na bocích zubů vznik mazacího filmu, schopného přijímat tlak. Tyto přísady se nechovají agresivně vůči slitinám barevných kovů. Dobrá oxidační stabilita v oblasti vysokých teplot a v přítomnosti katalyticky působících komponent brání nepřijatelnému nárůstu viskozity a vzniku kalu a zajišťuje dlouhou životnost oleje.
Agip ROTRA oleje se nechovají agresivně vůči oceli, chrání při zvýšené vlhkosti vzduchu před rzí a brání vzniku pěny. Díky tomu je zajištěna schopnost mazacího filmu přijímat tlak.

Použití
Agip ROTRA oleje se doporučují pro určité řadící a měničové převodovky a pro pohony náprav, které jsou zapouzdřeny v jednom pouzdře s řadícími převodovkami. Lze je použít pro jiné typy převodů, mezi jinými také pro šnekové převody, jestliže nejsou výrobcem výslovně předepsány hypoidní, popř. EP převodové oleje.

Specifikace
API GL -3
 
©
webdesign studio taox