Obchodní zastoupení
produktů AGIP

obráběcí a řezné kapaliny


Agip Aquamet 101
Je biostabilní emulgovatelný olej s mírnými EP-vlastnostmi, vhodný pro obrábění kovů.VlastnostiPo smíchání s vodou tvoří biostabilní mléčné emulze s vysokou chladící schopností, dobrým protikorozním účinkem a vynikající stabilitou. Emulze jsou..

» Více informací

Agip Aquamet 85
Je polosyntetická emulgovatelná řezná kapalina s vynikajícími technickými charakteristikami.Vlastnosti a výkonnost- transparentní emulze- neobsahuje biocidní triazin, sekundární aminy ani chlór- dobrá kvalita povrchu- vysoce odolný vůči bakteriím- zvláště vhodný pro..

» Více informací

Agip Alnus 136
Agip Alnus 136 je produkt, obsahující chlor, pro použití při protlačovacích a tvářecích operacích.VlastnostiNeobsahuje žádné pigmenty nebo podobné interní materiály. Nevytváří tedy žádné, nesnadno odstranitelné usazeniny na težených nebo tvářených..

» Více informací

Agip Alnus SSC 608
Je bezchlórové tvářecí mazivo pro operace tvarového lisování a hlubokého tažení uhlíkových ocelí, slitin a nerezových ocelových plechů.VlastnostiMá vynikající mazací vlastnosti při vyšší tloušťce filmu i při úsporném použití...

» Více informací

Agip Alnus SSC 616/L
Je bezchlórové mazivo pro operace lisování protlačováním, hlubokého tažení a vysekávání. Použitelné je nezředěné nebo smíchané s vodou.VlastnostiDíky speciálním emulgátorům lze produkt smýt vodou z obráběného materiálu. Může být zemulgovaný..

» Více informací

Agip Alnus SSC 636
Je bezchlórové tvářecí mazivo pro operace lisování protlačováním a hlubokého tažení.VlastnostiHlavní použití je při tvářecích, formovacích operacích lisování protlačováním a hlubokého tažení. Má vynikající mazací vlastnosti při vysoké síle filmu..

» Více informací

Agip Antifoam SF
Je bezsilikonový opěňovač pro vodou mísitelné chladící kapaliny, použitelný také pro vodou nemísitelné oleje.Vlastnosti- bezsilikonový odpěňovač- neobsahuje dimethylsiloxany, takže neruší procesy zušlechťování povrchů- jeho základem jsou různé vosky s nepatrným..

» Více informací

Agip Antifoam SH2
Jedná se o bezsilikonový odpěňovač pro s vodou mísitelné chladící kapaliny, vyrobený na základě polyétersiloxanů.Vlastnosti- bezsilikonový odpěnovač- neobsahuje hydrofobní metylsiloxany- nevytváří dělící filmy, neruší tak následné procesy, jako např. čištění,..

» Více informací

Agip Aquamet 4 HS-BAF
Tato kapalina je s vodou mísitelná, minerální olej obsahující chladící kapalina bez obsahu těžkých kovů, aminů a kyseliny borité, s účinnými EP-přísadami.Vlastnosti- dobré chladící a mazací vlastnosti- vysoká stabilita- dlouhá..

» Více informací

Agip Aquamet 104
Je víceúčelový emulgovatelný produkt s vynikajícími technickými charakteristikami. Obsahuje vysoce rafinovaný minerální olej, aditiva EP a syntetická aditiva.Vlastnosti a výkonnost- mléčná emulze- nízká tvorba pěn- vhodný pro vody se širokou..

» Více informací
 
©
webdesign studio taox