Obchodní zastoupení
produktů AGIP

obráběcí a řezné kapaliny


Agip Coro DWV 45 L
Je "dewateringluid" (kapalina na vytěsňování vody) na bázi rozpouštědel s nízkým obsahem aromátů. Má vysokou protikorozní ochranu a dobrou schopnost vytěsňování vody.Vlastnosti- vytváří vazelinový ochranný film s velice dobrou ochranou..

» Více informací

Agip Coro DWW 35 L
Je vysoce účinný vytěsňovač vody s velmi dobrou ochranou proti korozi a krátkou dobou schnutí.Vlastnosti- isoparafinické rozpouštědlo- vytváří voskový ochranný film s velice dobrou ochranou proti korozi- vynikající intenzivní schopnost..

» Více informací

Agip Coro KSO 20 U
Je ochranný prostředek proti korozi, bez rozpouštědla, který umožňuje následné tváření plechových dílů.Vlastnosti- bezpečná ochrana proti korozi i při extrémních klimatických podmínkách- kompatibilní s běžnými lepícími systémy v konstrukci automobilů-..

» Více informací

Agip Coro KSO 32 LK
Je nízkoviskózní prostředek ochrany proti korozi na bázi záklavobých olejů s nízkým obsahem aromátů, neobsahující barium a zinek.Vlastnosti- jistá ochrana proti korozi- velmi dobrý na dlouhodobou konzervaci- snadná odstanitelnost- bez..

» Více informací

Agip Coro KSOT 12
Agip Coro KSOT 12 je baria a rozpouštědla prostý, konzervační prostředek s neutrálním zápachem, střední viskozity na bázi minerálního oleje, s aditivy specifickými produktu.Vlastnosti- ochranný olej proti korozi na bázi..

» Více informací

Agip Coro KSW 50 L
Agip Coro KSW 50 L je voskový prostředek proti korozi s vysokou účinností.Vlastnosti- na bázi rozpouštědla bez obsahu aromátů s nepatrným zápachem- vytváří voskový, na dotek pevný ochranný film- vysoká..

» Více informací

Agip Coro WMO 8
Agip Coro WMO 8 je s vodou mísitelný ochranný prostředek proti korozi na bázi minerálního oleje. Obsahuje emulgátory a ochranná aditiva proti korozi a vytváří po použití lehce mastný, nelepivý..

» Více informací

Agip Fresia FP
Agip Fresia FP je řezný olej neobsahující chlór, určený pro operace hlubokého vrtání.Vlastnosti- je navržen na bázi minerálních vysoce rafinovaných olejů za účelem zajištění nejlepších hygienických podmínek pro uživatele- přítomnost..

» Více informací

Agip Fresia MM
Agip Fresia MM je řezný olej neobsahující chlór pro řezání kovů.Vlastnosti- produkt, který snadno nepění a netenduje k tvorbě dýmu a mlh. Kromě toho zajišťuje adekvátní ochranu opracovávaných součástek i..

» Více informací

Agip Fresia MP
Agip Fresia MP je multifunkční řezný olej neobsahující chlór určený k řezání kovů a mazání obráběcích strojů.Vlastnosti- je založen na bázi vysoce rafonovaných minerálních olejů za účelem zajištění nejlepších hygienických..

» Více informací
 
©
webdesign studio taox