Obchodní zastoupení
produktů AGIP

oleje pro nákladní automobily


Agip Sigma Trucksint TFE
Nejmodernější HighTech motorový olej SAE 5W-30 pro užitková vozidla, založený na nejnovější technologii UHPD-syntéze pro extrémně prodloužené intervaly výměny oleje s maximální úsporou paliva.VlastnostiAgip SIGMA TRUCKSINT TFE je v současnosti..

» Více informací

Agip Sigma Ultraplus TFE
Speciální lehkoběžný motorový olej v "SAPS" kvalitě pro užitkové vozy se systémy následného zpracování emisí.Možnosti použitíAgip SIGMA UltraPlus TFE je SAPS UHPD (Ultra-High-Performance-Diesel) lehkoběžný motorový olej nejvyšší výkonnostní třídy na..

» Více informací

Agip Sigma Ultra TFE
SAE 10W-40Vysoce výkonný motorový olej s vlastnostmi lehkého chodu v jakosti UHPD pro nejvyšší namáhání v užitkových vozidlech a autobusech. Speciálně vyvinut pro použití v nejnovější EURO 3 generaci motorů..

» Více informací

Agip Sigma Super TFE
SAE 10W-40Vysoce výkonný motorový olej s vlastnostmi lehkého chodu v jakosti SHPD pro nejvyšší namáhání v užitkových vozidlech a autobusech. Je od známých výrobců vozidel a motorů doporučen pro prodloužené..

» Více informací

Agip Sigma TFE
SAE 10W-40Vysoce výkonný motorový olej s vlastnostmi lehkého chodu v jakosti SHPD s vlastnostmi pro úsporu paliva pro smíšený vozový park a stavební stroje. Je doporučen známými výrobci vozidel a..

» Více informací

Agip Sigma Truck E9
Vícerozsahový motorový olej v kvalitě SHPD pro stávající generaci vznětových motorů užitkových vozů, u nějž lze využít prodloužených intervalů výměny, a který je použitelný se systémy následného zpracování emisí.Kvalitativní vlastnostiAgip..

» Více informací

Agip Sigma Truck
Širokorozsahový motorový olej v kvalitě SHPD pro moderní turbo-přeplňované dieslové motory, který je uvolněn pro prodloužené intervaly výměny oleje u užitkových automobilů technologie EURO III.VlastnostiAgip SIGMA TRUCK vyhovuje všem požadavkům..

» Více informací

Agip Sigma Turbo
SAE 15W-40Vysoce výkonný motorový olej pro Dieslovy motory pro všechna vysoce zatížená užitková vozidla. Poskytuje jako celoroční olej optimální jistotu pro dálkové nákladní kamiony, autobusy a stavební stroje. Může být..

» Více informací

Agip Superdiesel Multigrade
Vysoce výkonný motorový olej pro náročné, přeplňované a nepřeplňované dieselové a benzínové motory, který je schválený i pro prodloužené intervaly výměny oleje.VlastnostiAgip SUPERDIESEL MULTIGRADE je širokorozsahový motorový olej na bázi..

» Více informací

Autol Valve Ultra FE
Vysoce výkonný lehkoběžný motorový olej v UHPD-kvalitě, speciálně pro moderní náročné dieslové motory nákladních vozů, autobusů a pracovních strojů.VlastnostiAutol VALVE ULTRA FE splňuje nejvyšší výkonnostní třídu pro dieslové motory, které..

» Více informací
1 2   
 
©
webdesign studio taox