Obchodní zastoupení
produktů AGIP

oleje pro motocykly


eni i-Ride moto 2 5W/40
      je špičkové syntetické mazivo, speciálně vyvinuté pro Moto2 a často využívané na závodních okruzích. Byl formulován za použití syntetických základových olejů pro vysoce výkonné čtyřtaktní motory motocyklů...

» Více informací

eni i-Ride moto GP
eni i-Ride motoGP je mazivo špičkové syntetické technologie, vyvinuté za použití základových olejůa aditiv špičkové úrovně. Je speciálně navrženo pro vysoce výkonné čtyřtaktní motory motocyklů.Charakteristika..

» Více informací

eni i-Ride moto 20W-50
eni i-Ride moto 20W-50 je špičkové mazivo poslední generace syntetické technologie pro motocykly, specificky formulované pro závodní nebo náročný provoz motoru.eni i-Ride moto 20W-50 se zvláště doporučuje, pokud se vyžaduje..

» Více informací

eni i-Ride moto 10W-30
eni i-Ride moto 10W-30 je vysoce výkonné vícerozsahové mazivo nejnovější technologie se syntetickým základovým olejem pro 4-taktní motory motocyklů. Zajišťuje plnou ochranu motoru za většiny náročných a měnících se provozních..

» Více informací

eni i-Ride moto 10W-40
eni i-Ride moto 10W-40 je vysoce výkonné vícerozsahové mazivo nejnovější technologie se syntetickým základovým olejem pro 4-taktní motory motocyklů. Zajišťuje plnou ochranu motoru za většiny náročných a měnicích se provozních..

» Více informací

eni i-Ride moto 10W-50
eni i-Ride moto 10W-50 je vysoce výkonné vícerozsahové mazivo nejnovější technologie se syntetickým základovým olejem pro 4-taktní motory terénních motocyklů.Díky své specifické formulaci odolává eni i-Ride moto 10W-50 podmínkám značného..

» Více informací

eni i-Ride PG 10W-60
eni i-Ride PG 10W-60 je mazivo se špičkovou syntetickou technologií, vyvinuté za použití základových olejů a aditiv špičkové technologické úrovně. Je specificky navrženo pro vysoce výkonné čtyřtaktní motory motocyklů.Charakteristika..

» Více informací

eni i-Ride Aprilia racing 10W-60
eni i-Ride Aprilia racing 10W-60 je mazivo špičkové syntetické technologie, vyvinuté za použití základových olejů a aditiv na špičkové technologické úrovni. Je specificky navrženo pro vysoce výkonné čtyřtaktní motory motocyklů.Charakteristika..

» Více informací

eni i-Ride PG 5W-40
eni i-Ride PG 5W-40 byl formulován za použití syntetických základových olejů pro vysoce výkonné čtyřtaktní motory motocyklů.Charakteristika..

» Více informací

eni i-Ride Aprilia racing 5W-40
eni i-Ride Aprilia racing 5W-40 je špičkové syntetické mazivo, speciálně vyvinuté pro Moto2 a často využívané na závodních okruzích.eni i-Ride Aprilia racing 5W-40 byl formulován za použití syntetických základových olejů..

» Více informací
 
©
webdesign studio taox