Obchodní zastoupení
produktů AGIP

převodové oleje

Agip Rotra Truckgear S

     

Plně syntetický, univerzálně použitelný převodový olej pro manuální převodovky, rozvodovky a diferenciály moderních užitkových vozidel, osobních vozů, zemědělských a stavebních strojů.

Vlastnosti
Agip Rotra TRUCKGEAR S je plně syntetický převodový olej pro univerzální použití u manuální převodovek, rozvodovek a hypoidních převodů náprav. Tohoto univerzálního použití bylo dosaženo díky využití vynikajících teplotně stabilních základových olejů
ve spojení s koordinovaným balíčkem EP aditiv. Požadavky výrobců převodů na jednoznačné snížení tření a současné snížení opotřebení a velký rozsah provozních teplot jsou vzaty v úvahu v podobě viskozitní třídy SAE 75W-90. Stejně tak se během vývoje přihlíželo k požadavku na materiálovou kompatibilitu s použitým těsněním a obzvláště s materiály synchronizovaných součástek manuální převodovky.

Použití
Agip Rotra TRUCKGEAR S je moderní převodový olej formulovaný pro univerzální použití u manuálních převodovek a diferenciálů s ohledem na mezinárodní specifikace. To má za následek racionalizaci a zjednodušení skladování maziv a zabraňuje záměnám, respektive chybnému použití. Ve spojení s moderními pohonné hmoty šetřícími oleji série Agip SIGMA TFE jsou možné další úspory pohonných hmot.

Specifikace
-API GL-4/5
-ZF TE-ML 02B, 05B, 12B, 16F, 17B, 19C
-SAE 75W-90
-MAN M 3343 Type S
-MAN 341 Type E-3 (dříve MAN M 3343 Type SL)
-MIL-L-2105E
-Kód NATO 0-226
-uvolnění MB 235.8
-Scania STO 1:0
 
©
webdesign studio taox