Obchodní zastoupení
produktů AGIP

převodové oleje


Agip Rotra MP 75W/80W
Výrobek AGIP ROTRA MP 75W-80W je olej pro převodovky, který byl specificky formulován pro požadavky mazání skupin převodovka-diferenciál, které vyžadují úroveň API GL 5 a stupeň SAE 75W-80W a zvláště..

» Více informací

Agip Rotra MP/S
Speciální víceúčelový převodový olej s vlastnostmi pro vysoké tlaky a změněné hodnoty tření (Limited Slip) k použití pro nápravy motorových vozidel s nebo bez samosvorného diferenciálu.VlastnostiAgip ROTRA MP/S snižuje hlučnost..

» Více informací

Agip Rotra LSX
AGIP ROTRA LSX je speciální, plně syntetické mazivo pro manuální převodovky, speciálně formulované pro mazání nejsofistikovanějších typů převodovek/diferenciálů v moderních vysoce výkonných automobilech.SpecifikaceAGIP ROTRA LSX vyhovuje požadavkům následujících výrobců a..

» Více informací

Agip Rotra SX/S
Hypoidní převodový olej na plně syntetické bázi s vysokotlakými schopnostmi (EP) a LS-přísadami pro extrémní zatížení u samosvorných diferenciálůVlastnostiAgip ROTRA SX/S je syntetický převodový olej a má oproti obvyklým převodovým..

» Více informací

Agip Rotra Truckgear 80W-90
AGIP ROTRA TRUCK GEAR 80W-90, je specielní, univerzálně použitelný převodový olej, učený pro manuální převody, rozdělovače a hnací nápravy moderních automobilů, zemědělských a stavebních strojů.Vlastnosti- AGIP Rotra TRUCK GEAR je..

» Více informací

Agip Rotra FE
Lehkoběžný převodový olej na syntetické bázi s vysokotlakovými vlastnostmi (EP) pro motorová vozidla.VlastnostiAgip ROTRA FE je širokorozsahový převodový olej na bázi syntetického základového oleje a má oproti běžným převodovým olejům..

» Více informací

Autol Getribeoel DB 80W
Moderní převodový olej pro vozidla a stroje - schválený Mercedes Benz.VlastnostiAutol DB je celoroční převodový olej s mnoha možnostmi použití, obsahující vyváženáaditiva. Pečlivé vyvážení základního oleje a aditiv zajišťuje stabilní,..

» Více informací

Autol Getriebeol VSL-4
Moderní syntetický převodový olej pro manuální převodovky u užitkových vozidel a prodloužené intervaly výměny oleje až do 320.000 km podle doporučení výrobce.VlastnostiAutol GETRIEBEÖL VSL-4 je syntetický, mnohostranně použitelný lehkoběžný olej..

» Více informací

Agip ATF II D
AGIP ATF II D je speciální kapalina používaná hlavně v moderních automatických převodovkách a při mnoha dalších aplikacích, kde se vyžaduje bezvadná funkce při nízkých teplotách, stabilita při mechanickém zatížení..

» Více informací

Agip ATF Plus
AGIP ATF PLUS je speciální hydraulická kapalina, používaná hlavně v moderních automatických převodovkách a v mnoha jiných aplikacích, kde jsou požadovány funkce při velmi nízkých teplotách, stabilita při mechanickém zatížení..

» Více informací
1 2 3   
 
©
webdesign studio taox