Obchodní zastoupení
produktů AGIP

oleje pro průmyslové použití


Codium 15
Průmyslový olej Codium 15 balení 180kg..

cena: 85,00 Kč
» Více informací

Codium 15
Průmyslový olej Codium 15 balení 880kg..

cena: 81,00 Kč
» Více informací

AGIP SIGMA TURBO
SAE 15W-40Motorový olej nejvyšší kvality (SHPD) s vysokou činností mazání pro použití ve všech nákladních automobilech s naftovými motory jak atmosférickými, tak i přeplňovanými (automobily určené pro dálkovou silniční přepravu..

» Více informací

AGIP SUPERTRACTOR UNIVERSAL
SAE 15W-40Univerzální motorový olej pro všechny typy motorů používaných v zemědělských, stavebních a jiných strojích (benzínových i naftových, atmosférických i přeplňovaných), který je vhodný i pro mazání převodovek (API GL-4),..

» Více informací

AGIP DIESEL SIGMA MULTIGRADE / S.D.O.
SAE 15W-40Celosézonní olej, který je možno používat v jakýchkoliv klimatických podmínkách (odstraněn problém studených startů). Je určen pro mazání dieslových motorů nevyžadujících SHPD hodnot. Je vhodný zejména pro nákladní vozidla,..

» Více informací

AGIP UNIVERSAL MOTOROIL
SAE 15W-40Vysoce výkonný, univerzální motorový olej vhodný pro atmosférické nebo přeplňované benzínové a naftové motory.AGIP UNIVERSAL MOTOROIL je univerzální motorový olej nové generace s hluboce rafinovaným ropným základem a pečlivě..

» Více informací

AGIP ROTRA MP
SAE 80W-90, 85W-140Převodový olej snášející extrémní tlaky, který je určen pro převody pracující při velmi vysokém zatížení včetně režimů přerušovaného zatížení při vysokých teplotách. Olej Agip Rotra MP se doporučuje..

» Více informací

AGIP ROTRA MULTI THT
Univerzální olej pro obecné použití v traktorech. Vhodný pro mazání převodů, hydraulických systémů, spojek, mokrých brzd, vývodových skříní apod. Specifikace:API GL-4, FORD ESSEN M2C-86C, FORD M2C-134B/C, MASSEY FERGUSON M-1135, J.L.MS-1205,..

» Více informací

Speciální kapaliny - Agip BRAKE FLUID DOT 4
Složení této brzdové kapaliny bylo speciálně formulováno pro použití ve všech diskových a bubnových brzdových systémech a také pro použití v hydraulicky ovládaných spojkách. Tato brzdová kapalina je vhodná i..

» Více informací

Speciální kapaliny - AGIP ANTIFREEZE TRUCK
Speciální kapalina na bázi ethylenglykolu, která je ve směsi s vodou určena pro použití v chladících systémech motorových vozidel. Je kompatibilní s pryží a nezpůsobuje bobtnání pryže. Její přítomnost zvyšuje..

» Více informací
 
©
webdesign studio taox