Obchodní zastoupení
produktů AGIP

oleje pro průmyslové použití


Speciální kapaliny - AGIP ANTIFREEZE ECONOM
Speciální kapalina na bázi ethylenglykolu, která je ve směsi s vodou určena pro použití v chladících systémech motorových vozidel. Vysoká alkalita kapalin chrání dlouhodobě před korozí chladícího okruhu. Lze míchat..

» Více informací

Plastická maziva - Agip GREASE 30
Víceúčelové plastické mazivo na bázi lithných mýdel. Má široký rozsah použití. Vhodné jako náplň valivých i kluzných ložisek. Je použitelné v teplotním rozmezí -30°C až +120°C. Dobře se dávkuje jak..

» Více informací

Plastická maziva - Agip GR MU
Tato plastická maziva jsou víceúčelová, žlutohnědá, lithná maziva, středně vláknitá, vhodná pro velmi rozsáhlé oblasti použití. Víceúčelový charakter plastických maziv usnadňuje plánování mazání a zužuje nutný sortiment zásob maziv uživatelům...

» Více informací

Plastická maziva - Agip GR MU / EP
AGIP GR MU/EP jsou speciální zeleně zabarvená, mírně vláknitá, lithná plastická maziva, obsahující EP (Extreme Pressure) přísady. Jednotlivé druhy se liší pouze v konzistenci. Tato plastická maziva se hodí pro..

» Více informací

Plastická maziva - Agip GR SM
AGIP GR SM je šedočerné lithné plastické mazivo obsahující disulfid molybdeničitý. Přítomnost MoS2 garantuje záložní (rezervní) mazání, je-li opětovná aplikace mazacího tuku nemožná nebo zpozdí-li se. To také dovoluje dlouhé..

» Více informací
 
©
webdesign studio taox